Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Izstādes

04

dec
2013

In Izstādes
Kalendārs

By zuo

Inga Pērkons.Personālizstāde “Saulgriežu satikšanās” 07.12.-21.12.

On 04, dec 2013 | In Izstādes, Kalendārs | By zuo

Laipni aicināti uz izstādes atklāšanu š.g. 7.decembrī plkst.17.00, galerijā “Zīmulis un ota”, Skolas ielā 18.

Izstāde būs apskatāma līdz 21.decembrim. Izstādē apskatāmas Ingas Pērkons eļļas gleznas un svēpētā māla izstrādājumi (trauki un dekori). Visus darbus iespējams iegādāties.

Par sevi un izstādi māksliniece stāsta: “Mans izteiksmes veids ir krāsas, šajā izstādē apskatāmi darbi no ziemas saulgriežiem līdz vasaras , un atkal ziemas saulgriežiem. Gads sajūtās, gads dabā.

Cik vien sevi atceros vienmēr esmu bijusi krāsu pasaulē un ar otu pie audekla. Ļoti patīk gleznot, daru to ar prieku un aizrautību. Gribas atainot pasauli tik krāšņu, kāda tā ir! Ar saviem darbiem aicinu cilvēkus pamanīt, apzināties, cik skaistā, krāsainā pasaulē mēs dzīvojam, cik katrs augs vai puķe, vai vienkārši zaļa zāle ir skaista. Tādēļ gleznās galvenokārt atainotas Latvijas skaistās ainavas un ziedi. Manos darbos zaļo pļavas un zied vienkāršas pļavu puķes, rotaļājas saule un peļķēs atspīd debesis. Gleznu lielākais vairums atrodas privātkolekcijās Latvijā un ārpus tās robežām. Daudzās notikušās izstādes ciparos nav saskaitītas, jo svarīgs ir tikai mirklis, kurā esam tagad, un šobrīd priecāšos, ja lūkojoties manos darbos, sajutīsiet , izbaudīsiet to, ko es jūtu ,esot dabā, esot krāsās.”