Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Izstādes

05

jūn
2013

In Izstādes
Kalendārs

By zuo

Izstāde “Es un māksla”

On 05, jūn 2013 | In Izstādes, Kalendārs | By zuo

No 2013.gada 6.jūnija līdz 20.jūnijam galerijā “Zīmulis un ota” notiks kārtējā LNMM izglītības programmas „Es un māksla” sezonas noslēguma labāko darbu skate.

Divas reizes nedēļā izglītības programma „Es un māksla” Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā bērniem un pieaugušiem piedāvā tuvāk iepazīt mākslu. Zīmējot muzeja pastāvīgajās ekspozīcijās un izstādēs, viņi mēģina saprast un apgūt darba uzbūves elementus, to izteiksmes iespējas, tēmu daudzveidību, vienlaicīgi gūstot ieskatu mākslas vēsturē, atklājot sev mākslinieku personības un mākslas virzienus.

Programma „Es un māksla” māca ticēt sev un attīstīt savas neizmantotās un aizmirstās iespējas. Galu galā izrādās, ka tas var kļūt aizraujoši, un jebkurš cilvēks var būt gan mākslas patērētājs, gan radoša personība.

Radošo procesu vada LNMM Komunikāciju nodaļas izglītības programmu kuratores – māksliniece Baiba Sprance, kura specializējas darbā ar vecāko grupu, savukārt ar mazajiem bērniem strādā muzeja pedagoģe, māksliniece Diāna Dimza-Dimme.

Tags | , ,