Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Izstādes

10

mar
2014

In Izstādes
Kalendārs

By zuo

Žanna Usačeva “STARP DEBESĪM UN ZEMI”, personālizstāde 22.04.-03.05.

On 10, mar 2014 | In Izstādes, Kalendārs | By zuo

Reiz kāds ir teicis, ka Dievs radīja dzīvniekus, lai sasildītu mūsu aukstās sirdis. Raugoties uz mūsu mīluļiem, dvēselē iemājo siltums, mēs smaidam, viņu darbībās manot cilvēkam raksturīgās izpausmes. Un tiešām, mums ir kaut kas kopīgs. Katrā cilvēkā ir daļiņa no mežonīgās dabas. Mātes instinkts, izdzīvošanas instinkts – tas viss ir no turienes… no dabas. Laikam jau cilvēka dzīves jēga ir atrast un noturēt balansu starp savu dzīvnieka dabu, kas palīdz izdzīvot, un Dievišķo daļiņu – to, kas ļauj saukties par Cilvēku.
Kāds – vēršas pret debesīm, bet kāds cits – kompānijā ar mani – dodas uz mežu…

Gleznoju kopš 2010. gada. Mana pirmā skolotāja, domubiedre un draudzene – Natālija Jātniece. “Starp debesīm un zemi” ir mana pirmā personālizstāde, kurai iedvesmu guvu no O.K.Monē, P.O.Renuāra, E.Manē, G.Kajbotta, K.M.Sislē, L. Pissarro daiļrades un kuru darbus man laimējās apskatīt Oranžērī, Orsē un Marmotāna muzejos Parīzē.

Vēlos pateikties par nenovērtējamu atbalstu manai ģimenei, pirmkārt, maniem bērniem Sandrai un Konstantīnam. Mīlestība, milzu cieņa un pateicība Ņinai Kondratjevai un Viktoram Krotovam. Kā arī, milzīgs paldies par atbalstu D.Muravskai, D.Rudzītei-Birzei, I.Vējonei, L.Andersonei, S. unL.Kušņerčuk, Š.Baškevicai, R.Filimonovai, S.Serpuhovam un visiem maniem draugiem un kolēģiem.

22.04.-03.05.2014

Atklāšana 22.aprīlī plkst.18.30. Laipni aicināti!

Veikals – mākslas galerija “Zīmulis un Ota”
Skolas iela 18, Rīga
Pirmdiena – Piektdiena : 10:00 – 19:00
Sestdiena: 11:00 – 17:00