Par mums

Pirmais veikals “Zīmulis un ota” durvis vēra 2009. gadā Āgenskalnā. Pa šo laiku esam izauguši - nu jau gaidām jūs veikalos centrā - Skolas ielā 14 un Tērbatas ielā 53, Āgenskalnā - Meža ielā 4. Mēs piedāvājam dažādus materiālus un piederumus visiem radoši darboties gribošiem cilvēkiem, sākot no mazuļiem un beidzot ar profesionāliem māksliniekiem. 

Mēs pārstāvam pasaulē atzītus zīmolus, jo vēlamies saviem klientiem piedāvāt tikai kvalitatīvas lietas:

Royal Talens (Nīderlande) - tās ir Rembrandt, van Gogh, Amsterdam un Art creation sēriju krāsas un piederumi.

Kreul (Vācija) - Solo Goya un el Greco krāsas un piederumi, krāsas un materiāli hobijiem- zīdam un tekstilam, stiklam un porcelānam, dekupāžai un apzeltīšanai, Mucki krāsu sērija bērniem. 

da Vinci (Vācija) – augstas kvalitātes otas profesonāļiem un studentiem.

Springer (Vācija) - labas kvalitātes otas profesionāļiem, hobijiem un bērniem.

Hahnemuehle (Vācija) - augstas kvalitātes papīrs akvareļiem, zīmēšanai, grafikai. 

Ecobra (Vācija )- precīzi instrumenti rasēšanai un griešanai.

Sakura (Japāna) – augstas kvalitātes rakstāmpiederumi Gelly Roll, Pigmas marķieri un Koi akvareļi.

Bruynzeel (Nīderlande) - kvalitatīvi zīmuļi un flomāsteri bērniem un pieaugušajiem.

 

Tāpat piedāvājam tādu vadošu zīmolu produkciju kā Faber Castell , Derwent un Staedtler zīmuļus, pasteļus un flomāsterus, Canson papīrus , Nevskaya palitra – Master Klass un Sonet krāsas un piederumus, Copic, Winsor&Newton, Spectrum Noir alkohola bāzes marķierus, Diamine tušas, Daniel Smith akvareļus. 

 

Pie mums jūs varat droši nākt gan tad, ja tikai gribat sākt gleznot vai zīmēt, gan tad, ja ir ideja, un nezināt kā to realizēt - mēs labprāt jums palīdzēsim un ieteiksim pareizo risinājumu, jo pie mums strādā radoši cilvēki, kuriem ir augstākā izglītība mākslas jomā. 


Mūsu telpās profesionālu mākslinieku vadībā notiek meistarklases un nodarbības gan pieaugušajiem, gan bērniem.  Reizi gadā rīkojam audzēkņu izstādes. Labprāt noorganizēsim meistarklasi jūsu vai mūsu telpās. Iznomājam molbertus radošiem pasākumiem.  

 

Pie mums jūs varat apskatīt un iegādāties dažādu autoru - Rolanda Krišjāņa, Aleksandra Ņeberekutina, Aivja Pīzeļa, Artūra Agadžanjana, u.c mākslinieku gleznas. Rīkojam arī nelielas personālizstādes.